V čem je HLÍDACÍAUTOPES lepší než klasická poptávka?

uživatel zadává parametry odlišnou formou, než na běžných autoportálech. Zadání parametrů je formou otázek tak, jako kdyby byl dotazován prodejcem. Tzn. i když uživatel nemá jasnou představu, forma otázek mu pomůže přesněji parametrizovat svoji poptávku. Prodejce pak získá přesné zadání a tím se pak zvyšuje účinnost nabídky.

 

Co udělat proto, aby HLÍDACÍAUTOPES našel i můj inzerát?

Stačí inzerovat na jednom z portálů CARonlineMIX  - www.autoodprodejce.cz , www.protiuctovevozy.cz , www.korejskevozy.cz , nebo využívat CMS pro autoprodejce www.crm.cardinal.cz

 

Jak se dozvím o tom, že byl zadán nový HLÍDACÍAUTOPES?

emailem obdržím oznámení, že byl zadán nový HLÍDACÍAUTOPES. Pokud mám podobné auto, vložím inzerát na jeden z portálů CARonline MIX a tento inzerát se automaticky odešle poptávajícímu. Pokud bude poptávka spárována s mojí nabídkou, obdržím emailem kontakt na poptávajícího.

 

Mohu si hlídacího psa vložit i na moje www stránky?

ano, poskytnete tak službu zákazníkovi, který má zájem o auto jen od Vás, ale nemá čas každý den a každou hodinu sledovat Vaši nabídku. Tato forma je několikanásobně účinnější, než klasický poptávkový formulář.

 

Dá se HLÍDACÍAUTOPES využít i jako zdroj aut ke koupi?

ano, jako podpora pro prodejce aut je k dispozici poptávkový systém, který Vám eviduje poptávky, komunikace, hlídá termíny, importuje poptávky z inzertních portálů na jedno místo. Zadaná poptávka je pak automaticky párována s inzercí. Výhodou je, že se jedná o inzeráty od prodejců a to i včetně inzerátů aut ve fázi ocenění (protiúčtové vozy) a tak můžete výhodně nakoupit a ještě tak pomoci kolegovi prodat nový vůz.

 

 

Pokud máte zájem o umístění inzerce nebo hlídacího autopsa na Vaše stránky, vyplňte prosím tento krátký formulář https://caronlinemix.cz/KontaktniForm.aspx a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.